(Transparentna Polska)
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) w…
Do Chorzów Szczegóły
Od
(Transparentna Polska)
Temat
Scieżki rowerowe [#349]
Data
23 Kwiecień 2023 21:00
Do
Chorzów
Status
Oczekiwanie na odpowiedź — email dostawa jest w toku...
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) wnoszę o udostępnienie informacji publicznej ewentualnie informacji o środowisku i jego ochronie poprzez nadesłanie na adres e-mail podany w niniejszej wiadomości odpowiedzi na następujące pytanie (ewentualnie prośbę o nadesłanie dokumentu w formie elektronicznej):
1. Ile jest dróg dla rowerów na ternie gminy w długości kilometrów? 2. Ile jest dróg dla rowerów i pieszych na terenie gminy w długości kilometrów? 3. Ile jest pasów ruchu dla rowerów w tym kontrapasow na terenie gminy w długości kilometrów? 4. czy są buspasy z dopuszczonym ruchem rowerowym i ile ich jest i jaka jest ich długość w długości kilometrów? 5. czy i ile jest chodników i alej z dopuszczonym ruchem rowerowym w parkach w długości kilometrów? Transparentna Polska sp. z o.o.
Proszę o przesłanie informacji w treści wiadomości i dla potwierdzenia jej pochodzenia również w załączniku. Proszę o nie przesyłanie plików w następujących formatach zip, docx, odt. Preferowane są pliki pdf. Z poważaniem Numer Zapytania: 349 Maila z odpowiedzią proszę wyłączenie kierować na adres poniżej wskazany adres email ( proszę nikogo nie załączać do wiadomości i nie kierować odpowiedzi na inne maile): <<adres e-mail>> Proszę o przysyłanie dużych plików na poniższy adres: https://zapytajwladze.pl/r/349/
Z poważaniem, (Transparentna Polska)
OR Sekretariat – Chorzów
Odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej Dzień dobry, w załączeniu przesyłam odpowiedź na wniose…
Od
OR Sekretariat – Chorzów
Temat
Odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Data
4 Maj 2023 09:31
Status
Zapytanie zakończone
Dzień dobry, w załączeniu przesyłam odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej. *(See attached file: OR-I.1431.1.95.2023.pdf)* **Anita Badura** Inspektor Wydział Organizacyjny i Kadr tel. 32 416 50 00 wew. 424 pok. 307 Urząd Miasta Chorzów, 41-500 Chorzów, ul. Rynek 1, tel. 32 416 50 00 Informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu prowadzenia korespondencji elektronicznej jest Prezydent Miasta Chorzów. Szczegóły dot. zasad przetwarzania danych tutaj ( http://www.bip.chorzow.eu/index.php?id=… ) (http://www.bip.chorzow.eu/index.php?id=…). Niniejszy e-mail oraz wszelkie załączone do niego pliki są poufne i mogą podlegać ochronie prawnej. Jeżeli nie jest Pan/Pani zamierzonym adresatem powyższej wiadomości, nie może jej Pan/Pani ujawniać, kopiować, dystrybuować, ani też w żaden inny sposób udostępniać lub wykorzystywać. O błędnym zaadresowaniu wiadomości prosimy niezwłocznie poinformować nadawcę i usunąć wiadomość.