<< Imię i nazwisko niepubliczne >>
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) w…
Do Nowy Sącz Szczegóły
Od
<< Imię i nazwisko niepubliczne >>
Temat
zapytanie o ścieżki rowerowe [#60]
Data
22 Luty 2022 18:30
Do
Nowy Sącz
Status
Oczekiwanie na odpowiedź — email dostawa jest w toku...
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) wnoszę o udostępnienie informacji publicznej poprzez nadesłanie na adres e-mail nadany w niniejszej wiadomości na następujące pytanie:
1 .ile kilometrów ścieżek rowerowych jest wybudowane w gminie ? 2. ile kilometrów ścieżek rowerowych jest dopuszczonych do użycia? 3. ile kilometrów ścieżek rowerowych stanowi cześć chodnika w gminie? 4. ile kilometrów ścieżek rowerowych zostało przekształconych z chodnika w ścieżkę rowerową poprzez zmianę oznakowania? 5.ile kilometrów ścieżek rowerowych w gminie posiada kostkę brukową za swoją nawierzchnie? 6. w ilu miejscach w gminie ścieżki rowerowe kończą swój bieg i stanowią ślepą ścieżkę?
Proszę o przesłanie informacji w treści wiadomości oraz w załączniku. Z poważaniem Numer Zapytania: 60 Odpowiedz Do: <<adres e-mail>> Prześlij duże pliki dla tego żądania tutaj: https://zapytajwladze.pl/r/60/
Z poważaniem, << Imię i nazwisko niepubliczne >>
– Nowy Sącz
Informa publiczna W związku z wnioskiem o dostęp do informacji publicznej dotyczącej ścieżek rowerowych proszę o d…
Od
Nowy Sącz
Przez
poczta
Temat
Informa publiczna
Data
6 Kwiecień 2022
Status
Oczekiwanie na odpowiedź
W związku z wnioskiem o dostęp do informacji publicznej dotyczącej ścieżek rowerowych proszę o doprecyzowanie jakie okresu dotyczy wnioskowana informacja. Proszę o odpowiedź zwrotną w terminie do 7 dni. Zastępca Dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu ul. Wyspiańskiego 22 33 - 300 Nowy Sącz tel. 18 442 79 67 www.mzd.nowysacz.pl --------------------------------------------------------------------------- Treść tej wiadomości jest poufna i prawnie chroniona. Odbiorcą może być jedynie jej adresat z wyłączeniem dostępu osób trzecich. Jeżeli nie jesteście Państwo adresatem niniejszej wiadomości, bądź otrzymaliście ją przez pomyłkę, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Rozpowszechnianie,kopiowanie rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze jest prawnie zabronione i może być karalne.
Odp: Informa publiczna [#60]
Szanowni Państwo, zapytanie dotyczące ścieżek dotyczy stanu faktycznego danego na dz…
Do Nowy Sącz Szczegóły
Od
Temat
Odp: Informa publiczna [#60]
Data
6 Kwiecień 2022 19:54
Do
Nowy Sącz
Status
email dostawa jest w toku...
Szanowni Państwo, zapytanie dotyczące ścieżek dotyczy stanu faktycznego danego na dzień składania wniosku o informację publiczną tj. na dzień 22 luty 2022r. Z poważaniem, Numer Zapytania: 60 Odpowiedz Do: <<adres e-mail>> Prześlij duże pliki dla tego żądania tutaj: https://zapytajwladze.pl/r/60/
– Nowy Sącz
Odp. na wniosek o udost. inf. publ z dnia 22.02.2022r.
Przesyłam w załączeniu.
Od
Nowy Sącz
Przez
poczta
Temat
Odp. na wniosek o udost. inf. publ z dnia 22.02.2022r.
Data
15 Marzec 2023
Status
Zapytanie zakończone