(Transparentna Polska)
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) w…
Do Tychy Szczegóły
Od
(Transparentna Polska)
Temat
Scieżki rowerowe [#388]
Data
23 Kwiecień 2023 21:02
Do
Tychy
Status
Oczekiwanie na odpowiedź — email dostawa jest w toku...
Szanowni Państwo, niniejszym na mocy art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 roku (Dz.U. 2001 112 poz. 1198) wnoszę o udostępnienie informacji publicznej ewentualnie informacji o środowisku i jego ochronie poprzez nadesłanie na adres e-mail podany w niniejszej wiadomości odpowiedzi na następujące pytanie (ewentualnie prośbę o nadesłanie dokumentu w formie elektronicznej):
1. Ile jest dróg dla rowerów na ternie gminy w długości kilometrów? 2. Ile jest dróg dla rowerów i pieszych na terenie gminy w długości kilometrów? 3. Ile jest pasów ruchu dla rowerów w tym kontrapasow na terenie gminy w długości kilometrów? 4. czy są buspasy z dopuszczonym ruchem rowerowym i ile ich jest i jaka jest ich długość w długości kilometrów? 5. czy i ile jest chodników i alej z dopuszczonym ruchem rowerowym w parkach w długości kilometrów? Transparentna Polska sp. z o.o.
Proszę o przesłanie informacji w treści wiadomości i dla potwierdzenia jej pochodzenia również w załączniku. Proszę o nie przesyłanie plików w następujących formatach zip, docx, odt. Preferowane są pliki pdf. Z poważaniem Numer Zapytania: 388 Maila z odpowiedzią proszę wyłączenie kierować na adres poniżej wskazany adres email ( proszę nikogo nie załączać do wiadomości i nie kierować odpowiedzi na inne maile): <<adres e-mail>> Proszę o przysyłanie dużych plików na poniższy adres: https://zapytajwladze.pl/r/388/
Z poważaniem, (Transparentna Polska)
Katarzyna Trzcionka – Tychy
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej Dzień dobry, w załączniku przekazuję odpowiedź. Z wyrazami sz…
Od
Katarzyna Trzcionka – Tychy
Temat
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Data
26 Kwiecień 2023 11:28
Status
Zapytanie zakończone
zaciemnione
278,7 KB
Dzień dobry, w załączniku przekazuję odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Katarzyna Trzcionka Główny Specjalista Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkolenia Urząd Miasta Tychy al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy piętro II p. pok. 216 E-mail: [ mailto:<<adres e-mail>> | <<adres e-mail>> ] WWW: [ http://www.umtychy.pl/ | www.umtychy.pl ] [ http://www.facebook.com/pages/Miasto-Ty… ] [ http://twitter.com/MiastoTychy ] [ https://www.instagram.com/tychy_officia… ] Ochrona Danych Osobowych - dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. [ https://bip.umtychy.pl/ochrona-danych-o… | Wejdź na stronę ] Zastanów się czy musisz drukować tego maila.